Startovní listina

Přihlášení piloti

  Jméno Nar. Aeroklub Region SZ Typ Imatrikulace
 1.  Barbora Moravcová 1994 Zbraslavice C1      
 2.  Jan Vožeh  1995  Rakovník  C1    Std. Cirrus  
 3.  Vojtěch Novotný  1992  Kralupy nad Vltavou  C1  SZ  SZD-48 Jantar Std. 2(3)  OK – 6200
 4.  Daniel Ryba  1994  Dvůr Králové n. L.  C1  L7  ASW-19B  OK – 7567
 5.  Olga Mokošová
 1970  Jihlava  M  MM  LS 6c 18m+W (voda)  OK – 3123
 6.  Jan Ratz  1987  Plasy  C1  JET  Ventus b WL 16,6m  D – 6667
 7. Zdeněk Borůvka 1954 Jičín C2 ZB LS 8b,t,18 18m (voda) OK – 4505
 8.  Petr Fryček  1960  Most  C2  F  Nimbus 3 (25,5m,700kg)(voda)  OK – 1788
 9.  Leoš Strnádek  1983  Hodkovice  C2  XZ  ASW-19B  OK – 4532
 10.  Jan Koťan  1982  Letňany  C1  WT  ASW-19  OK – 0310
 11.  Tomáš Jílek  1995  Raná  C2  1W  Cirrus VTC  OK – 0739
 12.  Lukáš Koukal  1991  Plzeň – Letkov  C1  T1  ASW-15B  OK – 9281
 13.  Tomáš Profeld  1964  Jičín  C2  OZ  Ventus 2 cm 18m 500kg (voda)  D – KGWS
 14.  Miroslav Kočí  1961  Žamberk  M  E8  Ventus 2cxm 18m 565kg  OK – 0550
 15.  Josef Bostik  1963  Benešov  C1      
 16.  Marek Pechanec  1970  Luhačovice  M  SJ  Std. Cirrus  OK – 8181
 17.  Lubmír Motl  1959  Kyjov  M  G2  LS 1f  OK – 3131
 18.  Michal Krupička  1975  Most    K  Std. Cirrus  OK – 3005

Startovní listina – Klubová třída

  Jméno Nar. Aeroklub Region SZ Typ Imatrikulace
1. Miroslav Kudláček  1986  Polička  C2  SM  ASW-24A+W bez TN8  OK – 7724
2. Matěj Kresteš 1986 Slaný C1   Centrair C-201B Marianne OK – 0201
3. Tomáš Talanda 1988 Křižanov M      
4. Veronika Ambrožová
1984 Křižanov M 17 ASW-15B OK – 3304
5. Jiří Peterka 1951 Křižanov M M Std. Cirrus OK – 0956
6. Pavel Koudelka 1973 Křižanov M R7 LS 1f OK – 1432
7. Petr Rajda 1970 Křižanov M CK DG-200 15m OK – 2424
8. Mirek Červenka 1980 Křižanov M AF LS 1f OK – 9000
9. Jana Krejčová
1972 Křižanov M ICQ Std. Cirrus
OK – 3740
10. Jindřich Hruška 1986 Soběslav C1 UFO 303 Mosquito OK – 0303
11. Zdeněk Balcárek 1967 Kroměříž M ZL Std. Cirrus OK – 1177
12. Radim Vadász 1989 Soběslav C1 ASW ASW-15 OK – 0540
13. Antonín Novotný 1972 Luhačovice M SP Std. Cirrus OK- 2999
14. Jan Hruška 1988 Tábor C1 LittleFox ASW-15B OK – 7986
15. Martin Kříž 1968 Přibyslav M BE ASW-15B OK – 8656
16. Jan Šmaha 1958 Česká Lípa C2 CW ASW-15B OK – 8641
17. Karel Knotek 1961 Soběslav C1 SO ASW-19 OK – 4481
18. Ivan Tvrdík 1997 Letňany C1 IHD ASW-19B OK – 6809
19.  Martin Kozina  1970  Křižanov  M  PK  LS 1f  OK – 8522
20. Jan Zahrádka 1981 Hodkovice C2 XP ASW-19B OK – 2494
21. Zdeněk Borůvka 1986 Jičín C2 BJ Std. Cirrus OK – 0109
22. Petr Havrlant 1965 Šumperk M Q1 ASW-15B OK – 2694
23. Josef Novotný 1983 Přibyslav C2 AW Std. Cirrus OK – 0569
24. Václav Marel 1974 Jaroměř C2 IF Std. Cirrus OK – 0455
25. Hana Trešlová
1991 Raná C2 CI Std- Cirrus
OK – 8888
26. Marek Švancara 1976 GAC Benešov C1 GT Std. Cirrus OK – 1122
               
               

Startovní listina – Kombinovaná třída

  Jméno Nar. Aeroklub Region SZ Typ Imatrikulace
1. Petr Hotový 1958 Česká Lípa  C1  MH HPH 304M 600kg 18m (voda) OK – 4515
2.  Zdeněk Schenk 1972 Hranice  M  ŠNeK  Ventus ct 17,6m (voda)  OK – 1723
3. Antonín Kutálek 1943 Zábřeh M GL Mini-Nimbus c OK – 3368
4. Jana Trešlová 1963 Raná C2 VT Ventus bt 16,6m OK – 4612
5. František Marek 1960 Křižanov M XJ T-59D Kestrel (19m) (voda) OK – 2912
6. Jana Vepřeková
1961 Dvůr Králové n. L.
C1 W8 LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK – 0808
7. Jan Zapletal 1997 Kroměříž M SH Discus 2b 15m (voda) OK – 8383
8. Dušan Gadas 1960 Hranice M TF LAK 17 B FES 21m (voda) OK – 2317
9. Jaroslav Buryan 1953 Slezský aeroklub Zábřeh M NS ASW-20(A)+F 15m+W (voda) OK – 3154
10. Radek Zima 1978 Hodkovice C2 7F Ventus b WL 16,6m OK – 4610
11. Dana Nováková 1965 Mladá Boleslav C1 EU LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda)  
12. Slavomír Piskatý 1958 SAK Kunovice M KAL Discus b +W OK – 5318
13. Vladimír Spilka 1940 Hranice M AY Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK – 8602